Ochrana osobních údajů

Vážíme si Vaší důvěry, proto dbáme na ochranu Vašeho soukromí a Vašich osobních údajů.

Společnost INSIA PLUS s.r.o. se sídlem Foltýnova 1005/15, 635 00 Brno IČO: 29205417 a smluvní partneři obchodní sítě INSIA PLUS, se zabývají zprostředkováním finančních služeb zejména v oblasti zprostředkování spořících a investičních produktů.

Ochrana osobních údajů je pro nás velmi důležitá, proto vždy postupujeme v souladu s právními předpisy a osvědčenými standardy.

Přečtěte si naše zásady Informace o zpracování osobních údajů, kde zjistíte, jaké osobní údaje shromažďujeme, proč je shromažďujeme a na jak dlouho, jak s nimi nakládáme, komu je můžeme předat a jaká jsou Vaše práva.

Tyto informace jsou důležité, proto doufáme, že si najdete čas a pečlivě si vše přečtete.

Informace o zpracování osobních údajů

Zůstaňme v kontaktu

Rádi bychom Vám čas od času zaslali novinky z finančního sektoru, stejně jako informace o naší činnosti, produktech a exluzivních nabídkách, které pro Vás připravíme.

Dát souhlas se zasíláním obchodních nabídek

Zrušení souhlasu

V případě, že si přejete, abychom Vám již nezasílali žádné obchodní nabídky a informace z finančního trhu, odhlaste se tímto formulářem. Odhlášením však přijdete o možnost dostávat výjimečné nabídky našich služeb.

Zrušit souhlas se zasíláním obchodních nabídek

Volba formy poskytování dokumentů

Můžete si zvolit listinnou či elektronickou formu dokumentace. V případě, že si přejete změnit formu poskytování dokumentů, vyplňte a odešlete žádost přes připravený formulář.